EMO style

20. října 2007 v 13:55 |  emo style
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket1) Buď sám sebou, na nic si nehraj!
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket2) Poslouchej emo, emocore, hardcore, screamo, punk-rock. Emo je hlavě muzika, zajímej se o kapely, popř. choď na jejich koncerty a podporuj je.
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket3) Starej se o životní prostředí. Pokus se podepisovat petice např. na ochranu zvířat. Nemusíš být vegetarián, ale snaž se uvědomit si jak to zvíře může trpět.
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket4) Pokud jsi jiné orientace, neboj se to dát najevo a nestyď se za to! Není podmínkou být homosexuál nebo bisexuál... Jenom když máš někoho rád, dej mu to najevo.
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket5) Pokud se ti líbí jak emo vypadají a chceš tak vypadat taky, nezkoušej to! Byl bys pro každého pozér... Emo je hlavně muzika tzn. když miluješ hip hop, nebo třeba disko a tvrdší muzika ti nic neříká, tak nemáš s emo nic společného.
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket6) Můžeš se oblíkat jak chceš, ale aby tě lidi na ulici označovali za emo načesej si patku přes oko a vem si úplé rifle s plackami kapel, potom můžeš na ulici poslouchat neustálé narážky, posmívání a pokřikování.
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket7) Určitě si nijak neubližuj! Emo a sebepoškozování nemá nic společného!!! Sebepoškozují se lidé, kteří jsou nějak psychicky nemocní. Nejsme sebevrazi.
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket8) Pokud se chceš smát tak se směj a pokud ti někdo ublížil tak breč a nepřetvařuj se. Emo není pouze o smutku, ale i o smíchu, radosti...
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket9) Emo člověk by neměl podporovat jakékoliv drogy ani cigarety a alkohol! A být proti náhodnému sexu.
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket10) Nechoď na stupidní emo srazy, tyhle srazy zničily emo styl, protože se na nich většinou scházejí lidé, kteří o emo nic newí. Opijí se, zhulí, udělají bordel a jdou domů! Pokud se chceš s někym, kdo je emo seznámit, najdi si někoho třeba na internetu na nějákém fóru.
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket11) Bojuj za emo! Nenechej lidi v názoru, že emo jsou sebevrahové a homosexuálové. Neřiď se podle žádných pravidel a pokud už jsi emo, neposlouchej blbé narážky a nevzdávej se emo stylu, zachvíli to ty pozéry přestane bavit, najdou si jiný styl (např. teď si našli scene styl) a my budeme mít konečně klid. Teprve až emo přestane být in, tak se pozná, kdo byl pravý emař a kdo ne...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *kathy* *kathy* | Web | 20. října 2007 v 13:57 | Reagovat

u mě je bleskofka!!!

2 kokoška kokoška | Web | 20. října 2007 v 13:58 | Reagovat

pls...přihlas se do bleskovky u mě na blogu,dostaneš diplom

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.