Červen 2009

30.červen 2009 15:26

30. června 2009 v 15:26 | PinK~Blond GirL píše°°
Proč žádné záhlaví? Hm je to jasný proč.Nejdou mi zobrazit obrázky na blog.cz takže nevim teďkom co stim skusim počkat do večera jak se to vivine.Krom toho sm budu chodit častěji.Sou prázdniny a tak nemám co dělat kromě brigády kterou ještě vlastně nevim jestli budu mít. I když sou prázdniny tak je mi smutno.Vlastně se mi stejská po škole.Fakt.Prostě lidi a všechno co ke škole patří i to učení je celkem zábavný občas.Je to asi poprvý co sem někdy řekla o škole něco pozitivního.Ale lidi a okolí dělaj věci.Sice se mi na praxi moc nelíbí ale to tak bejvá, že je to ve škole lepší než na praxi.I když pár lidí říká jak je praxe senza a tak.Pro mě je to naopak.Když se vrátim zase k mýmu (báječnýmu) životu tak nic novýho neni snad jen to, že mám kluka. Ale co tohle zrovna vytahovat nemusim že? No právě dneska je hezky takže tadyk nehrozí už asi povodně.Snad.I když je řeka na místech kde nemá, ale přesto už je to o něco lepší.Máte taky povodně?:D Náhodou by mě to zajímalo jak to je s povodněma na jinech místech čr.Teda ne že bych se nekoukala na zprávy, ale zajímalo by mě jestli právě ve vašem městě ty záplavy sou.Tak kdyžtak písnite na TÉMA POVODNĚ komentáře semka dolu pod článek.Tak děkuju a brzo zase pa.

deviantART

16. června 2009 v 18:28 | PinK~Blond GirL píše°° |  Umělci z DA..
Tadyk máte pár obrázků vybrala sem je pro vás z DeviantArt.Snažila sem se o co nejlepší výběr snad se vám líbí tak kopírujte a pokud možno se zdrojem.:) Ke každýmu tomu obrázku je přiřazen název co už byl v deviantuu.:)

smoke it babe

15.června 2009

15. června 2009 v 20:10 | PinK~Blond GirL píše°° |  moje zápisky
Nakonec sem na něco přišla.Sice později než sem chtěla ale budu sem dávat obrázky.Některé které ostatní blogy nemají.Abych se neopakovala.Dnešní den celkem fajn kdyby nebylo takové dusno.Lidi ve škole taky dobrý a známky?ujdou :DMěla sem dneska celkem dobrou náladu takže sem se s nikym nehádala teda než sem přišla domů :/..Přemýšlim nad tim pořád a pořád dokola jak udělat tenhle blog něčím vyjímečným, náte mě furt melu jenom o blogu.A proč? no nevim co psát o mě.Nejsem ničim zajímavá a navíc se toho tolik nestalo.Ale řeknu vám že teda newim co semnou poslední dobou je.Nechce se mi vůbec vstávat, ale předtim sem vstávala normálně. Nevím asi je to tim že sem unavená.Asi sem vám už říkala že v Srpnu jedu do Chorvatska.Takže se těšim až si odpočinů.Pokud někam taky pojede tak at se vám tam líbí.já si jdu lehnout a přemýšlet životě :D.

©karol0emo.blog.cz-Menu

15. června 2009 v 20:03 | PinK~Blond GirL píše°° |  karol0emo.blog.cz
OBLÍBENCI
Verushhkka,deadprincess,MiRii_,►LittLe zOmBiE PrInCeSs◄,holka M A G O R ^^ ,
bárajka.,N i C k y ,Hloupá-Blonďatá "AdusHka" ,(NE) D O K O N A L Á ,mauky ,CHERRY EDITH* ,Camille ,decent~,ida-dreamer*,may,S M U T N Á,l o v e l y,bubblinka*
ráda navštěvuju-STRÁNKA
°° I my word °°
Actual rubric:Umělci z DA..
Jsem prdlá někdy smutná a proto že sem smutná potřebuju navštívit
barevný svět ten mě vždycky rozveselý.Nejsem tak hyperakční jako hvězdy procházející se po červeným koberci. Jsem i majetnická proto tu mám i svou místnost o grafice.Taky bývám vtíravá a to s různými soutěžemi. Založila sem reklamy+připomínky a protože mi nezbylo žádné místo vytvořila sem místnost kde je zbytek všech blbinek.Důležité je pro vás pravidla blogu a taky nově založený BLACK LIST.

Ahooooj Máte mě tůůůůů

13. června 2009 v 17:48 | PinK~Blond GirL píše°° |  moje zápisky
Přišel ten správnej čas se vrátit..Přesně tak sem tu zpátky a doufám že ste rádi.Designek se povedl takže tak.Co sem celou dobu dělala když sem tu nebyla?co así učila se a dháněla známky a taky mě to nebavilo.Skusim to ale znovu.Pořád je mi škoda zrušit tenhle blog.Přece jenom už ho mám dlouho.
Teď se chci jenom zeptat jestli má cenu pokračovat.Jestli sem bude chodit a tak.Pokud ano,tak se máte na co těšit.Zatim vše ještě dneska se ozvu tedkom jdu za sb oznámit tooooo!!!!

Nazačátek na uvítanou tenhle obříí pict-Smile
Image and video hosting by TinyPic